Reklamní pozice premium odkaz

Zaměstnání

zobrazit

Hlavní omyly a mýty při psaní motivačního dopisu 2/2

Pozor na chyby Velkým problémem motivačních dopisů jsou chyby. Pokud sami nemáte takovou jazykovou výbavu, je dobré poprosit někoho z okolí, kdo motivační dopis zkontroluje. Jedině tak budete mít jistotu toho, že ten váš bude v tomto směru… »

Hlavní omyly a mýty při psaní motivačního dopisu 1/2

Absence motivačního dopisu Dá se říci, že toto je dnes tou hlavní chybou, tedy hlavním omylem, který jenom můžete udělat. Motivační dopis je nedílnou součástí každého kontaktu se zaměstnavatelem a rozhodně by neměl chybět. Tím, že ho v odpovědi… »

Radíme, jak najít práci 2/2

Přesvědčte motivačním dopisem Zapomeňte na univerzální formulky a snažte se vytvořit něco, co skutečně zaujme. Co jasně vyzvedne všechny vaše kvality, stejně jako vaše zkušenosti a dovednosti. Nebuďte neurčití a naopak jasně ukažte, v čem… »

Radíme, jak najít práci 1/2

Jak najít práci co nejdříve? Neodkládejte hledání? Rozhodně je třeba začít s hledáním práce skutečně ihned. První krok neodkládejte na určitý termín. Inzerátů je vždy velké množství v jakýkoliv čas. Pokud termín hledání odložíte na později, může se stát,… »

Minimální mzda od 1.1.2017 vzroste

Minulé vlády minimální mzdu hodně zanedbávaly, alespoň z pohledu zaměstnanců a odborářů. Současná koalice se tento přístup snaží poměrně razantním přístupem změnit. Změna minimální mzdy od 1.1.2017 Od 1.1.2017 dochází k razantnímu nárůstu… »

zobrazit

Z dalších webů vybíráme