Reklamní pozice premium odkaz

Nevyhazujte peníze oknem

Nevyhazujte peníze oknem

Ilustrační foto

Ať již vyděláváte hodně nebo málo, nikdy byste neměli vyhazovat peníze oknem. Samozřejmě, že vás nevyzýváme k tomu, aby se z vás stali lakomci. Ovšem správné hospodaření s financemi je základní klíč k dlouhodobé ekonomické spokojenosti. Proto přinášíme několik tipů, kde můžete ušetřit.

Tipy na úspory

Fotografie rodiny nebo firmy

Pověsit si na zeď fotografii z rodinného výletu nebo firemní akce, dokáže vytvořit tu správnou atmosféru. A je přitom jedno, jestli se jedná o vaši domácnost v případě rodinných fotografií, nebo jde o kancelář. Do ní se navíc hodí jak firemní fotky, tak rodinné. Jenže aby k tomu mohlo dojít, je nutné nejprve fotografii vytisknout, což znamená spotřebu tonerů, který je obvykle dost drahý. Řešením může být např. toner CE285A pro tisk, jenž je originální a současně cenově dostupný.

Propagační materiály

Jestliže chcete udělat menší reklamní akci na vaše podnikatelské služby, případně chcete rozdat mezi známé pozvánku na oslavu narozenin, znovu se neobejdete bez vytištění letáků. I v tomto případě lze ušetřit a získat dobrou kvalitu. Pokaždé totiž nemusíte investovat do originálu, ale je možné použít alternativní náplň do tiskárny. Takovou je i tonerová kazeta Q2612A.

Obecně vždy platí, že při výběru náplně do tiskáren byste měli vybírat na internetu, který nabízí výhodnější ceny a různé akce. Proto nakupte u TonerPartner či u jiného specializovaného online prodejce.

Rodinné tarify

Další výbornou úsporou je využití rodinných tarifů u mobilních operátorů. Pokud u nich uzavřete smlouvu na více telefonních čísel, získáte zajímavé balíčky za lepší cenu. Proto si zkuste doma spočítat, kolik platíte a zda byste díky rodinným tarifům nemohli ušetřit. Ovšem pozor! Pokud v rodině máte jeden nebo více telefonů, jenž platí váš zaměstnavatel, potom rodinný tarif nemusí být optimální volba. Nesmíte se nechat nalákat na výhodnou nabídku jen proto, že je výhodná. Musíte ji také opravdu potřebovat a využít! Jinak by se jednalo o vyhozené peníze oknem.

Reklamní článek

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Penízkov.cz

Štítky: rady a tipy, úspory, pr

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Penízkov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Penízkov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Penízkov.cz.

Z dalších webů vybíráme