Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé spotřebitelské úvěry 2/2

Zajímavé spotřebitelské úvěry 2/2

Ilustrační foto

Osobní půjčka Cetelem

I nebankovní společnosti mohou nabídnout zajímavé spotřebitelské úvěry. Ten od společnosti Cetelem zaujme úrokovou sazbou, která začíná na hodnotě 6,9 procenta. Lákadlem je také to, že s půjčkou není spojený ani poplatek za předčasné splacení, ani poplatek za vedení úvěrového účtu. Účtován není ani poplatek za vyřízení. Lákadlem je také doba splatnosti, která začíná na lhůtě šesti měsíců a končí na lhůtě 120 kalendářních měsíců. Co některé zájemce nemusí příliš potěšit. To je rozhodně výše částek. Minimum je 20 000 korun a maximum činí 100 000 korun českých.

Expres půjčka od MONETA Money Bank

Spotřebitelský úvěr od MONETA Money Bank zaujme úrokovou sazbou, která začíná na hodnotě přesně 7 procent ročně. Lákadlem je také rozpětí částek. Nejnižší sumou je 20 000 korun, zatímco tou nejvyšší neméně příjemná suma ve výši 800 000 Kč. Pokud jde o dobu splácení, tak je možné využít termín začínající na dvou letech a končící na hodnotě 120 kalendářních měsíců. Mezi další plus je třeba rozhodně zařadit i nulový poplatek za vedení i správu úvěru, nebo celkem rychlé vyřízení žádosti.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Penízkov.cz

Štítky: půjčky

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Penízkov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Penízkov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Penízkov.cz.

Z dalších webů vybíráme