Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé spotřebitelské úvěry 1/2

Zajímavé spotřebitelské úvěry 1/2

Ilustrační foto

PRESTO půjčka od UniCredit Bank

Velkým lákadlem této banky a tedy i samotné půjčky je rozhodně její úroková sazba. Ta začíná na hodnotě 4,9 procenta. Stejně tak nesmíme zapomínat ani na poměrně rozmanitou škálu finančních prostředků. Tou nejmenší dostupnou sumou je 30 000 korun českých. Tou největší je suma ve výši 1 000 000 korun českých, který lze získat na základě individuálního posouzení. Charakteristika spotřebitelského úvěru je spojena i s tím, že nejnižší dobou splatnosti je rok a nejdelší doba 96 měsíců. Co je určitě negativem, to je poplatek za zpracování a poskytnutí, který činí 1 500 korun českých.

Zajímavé spotřebitelské úvěry od České spořitelny

Tím, který dominuje, je klasická půjčka. Pokud je něčím zajímavá, je to rozhodně hodnota úrokové sazby, která začíná na výši 6,9 procenta. Lákadlem je ale i výše úvěru. Kdo potřebuje méně peněz, může mu stačit jenom 20 000 Kč. Kdo naopak potřebuje více, ten ocení sumu ve výši 700 000 Kč. Samozřejmě na cokoliv. Splácet je možné danou částku od lhůty 12 měsíců, až po lhůtu 84 kalendářních měsíců. Co se jeví jako poměrně velké negativum, to jsou poplatky. Jaké konkrétně?

·         Poplatek za zpracování úvěru
·         Poplatek za vedení úvěru
·         Poplatek za předčasné splacení úvěru

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Penízkov.cz

Štítky: půjčky

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Penízkov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Penízkov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Penízkov.cz.

Z dalších webů vybíráme