Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé kreditní karty 2/2

Zajímavé kreditní karty 2/2

Ilustrační foto

ČS Kreditní karta

Kdo tuto kartu nabízí? Je to jedna z nejznámějších bank u nás, a to konkrétně Česká spořitelna. Pokud se podíváme na hlavní lákadla karty, rozhodně dominuje její úvěrový limit. Ten může být ve výši až 350 tisíc korun českých. Tím ale výhody nekončí, jelikož i ČS Kreditní karta patří mezi zajímavé kreditní karty, protože nabídne bezúročné období. A jak dlouho trvá? Je to celých 55 dní. Tato karta má však i několik negativ, které mohou některé klienty odradit. Mezi první se řadí výše úrokové sazby, která je 24 procent. Mezi druhé negativum patří měsíční poplatek za vedení, který aktuálně činí 50 korun českých a je strháván zcela automaticky.

Mezi zajímavé kreditní karty patří i MoneyCard Smart

Za touto kartou se neskrývá žádná jiná banka, než Moneta. Její karta zaujme jak uvěrovým limitem ve výši 300 000 korun českých, tak samozřejmě zaujme také tím, že je spojena s bezúročným obdobím v délce celých padesáti dní. Pokud jde o úrokovou sazbu, tak ta se téměř dotýká dvaceti tří procent a měsíční poplatek za vedení aktuálně činí přesně 49 korun českých. To je mírné negativum této karty, která ale jinak patří mezi dobrou volbu, a to s ohledem na téměř jakékoliv možnosti jejího plnohodnotného využití.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Penízkov.cz

Štítky: banky, platební karty

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Penízkov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Penízkov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Penízkov.cz.

Z dalších webů vybíráme