Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé kreditní karty 1/2

Zajímavé kreditní karty 1/2

Ilustrační foto

mKreditka classic

Jak už napovídá sám název, je mKreditka classic produktem, který nabízí známá mBank. Důvodem, proč ji řadíme mezi zajímavé kreditní karty je rozhodně to, že je spojena nejenom s tím, že se u ní neplatí poplatek za vydání, ale není spojena ani s poplatkem za vedení. Lákadlem je také maximální úvěrový limit, který je k dispozici. Ten může činit až 150 000 Kč. V případě použití karty zaujme její bezúročné období, které je v délce 23 dní. Negativem je určitě klasický úrok, který je poměrně vysoký. Činí totiž 23,8 procenta.

Era kreditka

Tento typ kreditní karty nabídne Era, stejně jako Poštovní spořitelna. Jde o kartu, u které je možné získat poměrně zajímavý a lákavý úvěrový limit. Ten může činit až 250 000 korun českých. Hitem je také bezúročné období, které Era kreditka nabídne. To je v délce celých 55 kalendářních dní. Pokud jde o úrok, tak ten je poměrně vysoký, a to ve výši 21,9 procenta. Na co také nesmíme zapomínat, to je i poplatek za vedení, který činí 30 Kč. Jinak jde ale o kreditní karty, které lze využít třeba k:

·         Placení online
·         Placení u obchodníků
·         Výběrům z bankomatů

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Penízkov.cz

Štítky: platební karty, půjčky

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Penízkov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Penízkov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Penízkov.cz.

Z dalších webů vybíráme