Reklamní pozice premium odkaz

Půjčky

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Refinancovat nebo nerefinancovat?

Refinancování hypotéky je jednou z neúčinnějších možností, jak si zajistit lepší podmínky pro její splácení. Co všechno byste při něm měli vzít v úvahu a na co byste se měli připravit? Máme pro vás pár tipů, které by se vám mohly hodit. Každá hypotéka… »

Vyplatí se vám nebankovní půjčka? A víte, jakou mají charakteristiku?

Existuje řada kladů a záporů menších nebankovních společností a velkých bank. Podívejte se na některé výhody a nevýhody bankovních i nebankovních společností. Proč někteří dávají přednost těm nebankovním? Vysvětlení je jednoduché,… »

Chcete zprostředkovávat úvěry? Toto byste měli znát!

Stát se samostatným zprostředkovatelem úvěrů může být poměrně zajímavým druhem obživy, zejména pokud dotyčného baví a dobře se orientuje na poli půjček. Ovšem tento druh podnikání má svoje specifika a hlavně podmínky, které je potřeba dodržovat. O… »

Zajímavé spotřebitelské úvěry 2/2

Osobní půjčka Cetelem I nebankovní společnosti mohou nabídnout zajímavé spotřebitelské úvěry. Ten od společnosti Cetelem zaujme úrokovou sazbou, která začíná na hodnotě 6,9 procenta. Lákadlem je také to, že s půjčkou není spojený ani poplatek za předčasné… »

Zajímavé spotřebitelské úvěry 1/2

PRESTO půjčka od UniCredit Bank Velkým lákadlem této banky a tedy i samotné půjčky je rozhodně její úroková sazba. Ta začíná na hodnotě 4,9 procenta. Stejně tak nesmíme zapomínat ani na poměrně rozmanitou škálu finančních prostředků. Tou nejmenší… »

Zajímavé kreditní karty 2/2

ČS Kreditní karta Kdo tuto kartu nabízí? Je to jedna z nejznámějších bank u nás, a to konkrétně Česká spořitelna. Pokud se podíváme na hlavní lákadla karty, rozhodně dominuje její úvěrový limit. Ten může být ve výši až 350 tisíc korun českých.… »

Zajímavé kreditní karty 1/2

mKreditka classic Jak už napovídá sám název, je mKreditka classic produktem, který nabízí známá mBank. Důvodem, proč ji řadíme mezi zajímavé kreditní karty je rozhodně to, že je spojena nejenom s tím, že se u ní neplatí poplatek za vydání, ale není… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Z dalších webů vybíráme