Reklamní pozice premium odkaz

Důležité rady o investování na Zonky 2/2

Důležité rady o investování na Zonky 2/2

Ilustrační foto

Online, nebo přes aplikaci

Lákadlem investování na Zonky je to, že není třeba žádných osobních investic, nebo prostředníků. Kdo chce investovat, tomu stačí jenom připojení k internetu. Může využít jak klasický web, tak samozřejmě i různé investorské aplikace. Každý si sám vybere půjčku a zvolí si, jak velkou sumu lze investovat. To vše je v rukách každého konkrétního investora a na jeho uvážení, které může být ovlivněno třeba i samotným příběhem.

Mnoho investorů dělá investice těžší

Na Zonky je poměrně velké množství investorů, kteří se zajímají spíše o větší zhodnocení a tedy rizikovější ratingy. I z toho důvodu je třeba počítat s tím, že investice do těchto konkrétních nemusí být zase až tak jednoduchá, jak si mnoho lidí myslí. Často je zainvestováno už několik minut po zveřejnění. U půjček s nízkým ratingem však není problém provést investici třeba i několik dní po jejich zveřejnění.

Investice s poplatkem

Investování na Zonky není bez poplatků. Každý investor, který se rozhodne pro investování do půjček, musí s poplatkem z investované částky počítat. Začínal jako stabilní a stejný, ale následně došlo k rozdělení toho, že u malých ratingů bude nízký a u vysokých zase v řádech jednotek procent.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Penízkov.cz

Štítky: peníze, půjčky

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Penízkov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Penízkov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Penízkov.cz.

Z dalších webů vybíráme