Reklamní pozice premium odkaz

Důležité rady o investování na Zonky 1/2

Důležité rady o investování na Zonky 1/2

Ilustrační foto

Investuje se do půjček

Současná nabídka možných investic na trhu je skutečně velmi bohatá a velmi obsáhlé. I proto sem patří také Zonky. Důležitou radou je zde rozhodně fakt, že se v tomto případě investuje do půjček. Tedy do úvěrů, které si žádají jednotliví lidé, a osoba ve formě investora jim poskytne část finančních prostředků. Profituje pochopitelně z úrokové sazby.

Půjčky se dělí do ratingů

Na Zonky nejsou všechny půjčky stejné. Je třeba říci, že se zde dělí do jednotlivých ratingů. To znamená, že jsou takové, které mají nejmenší riziko a jsou označeny písmenem A. K tomu je přidána také například hvězdička, nebo označení symbolem plus. Ty mají nejnižší zhodnocení, ale i nejnižší riziko. Potom jsou k dispozici i rizikovější možnosti, jako:

·         Rating B

·         Rating C

·         Rating D

Investovat lze minimálně 200 Kč

Investování na Zonky je lákavé i pro menší investory. A to z toho důvodu, že není nutné mít jakkoliv vysokou sumu k dispozici. Aktuálně je nejnižší možnou sumou, kterou lze investovat do jedné konkrétní půjčky, částka ve výši 200 korun českých. Je jasné, že tato možnost přijde vhod skutečně i těm velmi drobným investorům.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Penízkov.cz

Štítky: investice, půjčky

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Penízkov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Penízkov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Penízkov.cz.

Z dalších webů vybíráme