Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé hypotéky na bydlení 2/2

Zajímavé hypotéky na bydlení 2/2

Ilustrační foto

Fio hypotéka

Lákadlem této hypotéky je rozhodně široká škála možností využití, a to v souvislosti s možnostmi, které nabízí každá nemovitost. Fio hypotéka zaujme tím, že nabídne finanční sumu v rozmezí o 300 tisíc, až po sumu 10 milionů korun českých. Tu lze kombinovat s termínem splatnosti, kdy tou nejkratší dobou je lhůta pěti let, zatímco tou nejdelší dobou je v tomto směru 30 let. Pokud se podíváme na úrokovou sazbu, začíná na hodnotě 1,88 procenta. Co patří mezi negativa, to je určitě delší doba vyřízení. Ta se pohybuje v termínu okolo tří týdnů.

UniCredit Bank – Hypotéka Individual do 85 %

Velkým lákadlem této hypotéky je především její úroková sazba, která u tříleté fixace začíná na hodnotě jenom 1,49 procenta. Mezi další lákadla patří neomezená nejvyšší suma úvěru, která se odvíjí jenom od hodnoty nemovitosti. Nezapomínejme ani na lákavou dobu splácení. Maximum je třicet let, zatímco minimum celkem příjemný jeden rok. Co lze považovat za negativum, to je doba vyřízení, která dosahuje lhůty dvou let.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Penízkov.cz

Štítky: bydlení, hypotéky

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Penízkov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Penízkov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Penízkov.cz.