Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé hypotéky na bydlení 1/2

Zajímavé hypotéky na bydlení 1/2

Ilustrační foto

ČSOB hypotéka 70 %

Jak už napovídá sám její název, jedná se o hypotéku, pomocí které lze získat finance až do 70 procent hodnoty nemovitosti. S tím souvisí i to, že zde není žádná pevně stanovená maximální částka úvěru. Pokud jde o částku minimální, je stanovena na 200 000 Kč. Lákadlem je rozhodně doba vyřízení, která trvá jenom zhruba 5 kalendářních dní. Zajímavým lákadlem je též nízká úroková sazba, která začíná na hodnotě, která činí 2,69 procenta. Co je negativem, to jsou poplatky, kterých je hned několik.

Konkrétně se jedná o poplatek:

·         Za vyřízení
·         Za vedení úvěrového účtu
·         Za předčasné splacení peněz

Equa účelová hypotéka

Na nákup nemovitosti, ale i vypořádání vlastnických práv. Na to může být použita Equa účelová hypotéka. Její minimální částka je 300 000 korun, zatímco suma nejvyšší je velmi dobrých 25 milionů korun českých. Lákadlem pro mnohé klienty je rozhodně rychlost vyřízení, které trvá zhruba tři dny, stejně jako možnost využití expresní lhůty. Tuto hypotéku je možné nastavit i tak, že nejnižší splatnost bude 5 let, zatímco ta nejdelší může trvat příjemných 35 let. Potěší rozhodně také to, že kdo se rozhodne pro mimořádnou splátku spojenou se změnou pevné úrokové sazby, může si být jistý, že tato splátka bude zdarma. Jinak se za mimořádnou splátku, ale i schválení nebo vedení platí.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Penízkov.cz

Štítky: bydlení, hypotéky

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Penízkov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Penízkov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Penízkov.cz.

Z dalších webů vybíráme