Reklamní pozice premium odkaz

Půjčky

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Refinancovat nebo nerefinancovat?

Refinancování hypotéky je jednou z neúčinnějších možností, jak si zajistit lepší podmínky pro její splácení. Co všechno byste při něm měli vzít v úvahu a na co byste se měli připravit? Máme pro vás pár tipů, které by se vám mohly hodit. Každá hypotéka… »

Vyplatí se vám nebankovní půjčka? A víte, jakou mají charakteristiku?

Existuje řada kladů a záporů menších nebankovních společností a velkých bank. Podívejte se na některé výhody a nevýhody bankovních i nebankovních společností. Proč někteří dávají přednost těm nebankovním? Vysvětlení je jednoduché,… »

Chcete zprostředkovávat úvěry? Toto byste měli znát!

Stát se samostatným zprostředkovatelem úvěrů může být poměrně zajímavým druhem obživy, zejména pokud dotyčného baví a dobře se orientuje na poli půjček. Ovšem tento druh podnikání má svoje specifika a hlavně podmínky, které je potřeba dodržovat. O… »

Důležité rady o investování na Zonky 2/2

Online, nebo přes aplikaci Lákadlem investování na Zonky je to, že není třeba žádných osobních investic, nebo prostředníků. Kdo chce investovat, tomu stačí jenom připojení k internetu. Může využít jak klasický web, tak samozřejmě i různé investorské… »

Důležité rady o investování na Zonky 1/2

Investuje se do půjček Současná nabídka možných investic na trhu je skutečně velmi bohatá a velmi obsáhlé. I proto sem patří také Zonky. Důležitou radou je zde rozhodně fakt, že se v tomto případě investuje do půjček. Tedy do úvěrů, které si… »

Zajímavé hypotéky na bydlení 2/2

Fio hypotéka Lákadlem této hypotéky je rozhodně široká škála možností využití, a to v souvislosti s možnostmi, které nabízí každá nemovitost. Fio hypotéka zaujme tím, že nabídne finanční sumu v rozmezí o 300 tisíc, až po sumu 10 milionů korun… »

Zajímavé hypotéky na bydlení 1/2

ČSOB hypotéka 70 % Jak už napovídá sám její název, jedná se o hypotéku, pomocí které lze získat finance až do 70 procent hodnoty nemovitosti. S tím souvisí i to, že zde není žádná pevně stanovená maximální částka úvěru. Pokud jde o částku… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Z dalších webů vybíráme