Reklamní pozice premium odkaz

Půjčky

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Důležité rady o investování na Zonky 2/2

Online, nebo přes aplikaci Lákadlem investování na Zonky je to, že není třeba žádných osobních investic, nebo prostředníků. Kdo chce investovat, tomu stačí jenom připojení k internetu. Může využít jak klasický web, tak samozřejmě i různé investorské… »

Důležité rady o investování na Zonky 1/2

Investuje se do půjček Současná nabídka možných investic na trhu je skutečně velmi bohatá a velmi obsáhlé. I proto sem patří také Zonky. Důležitou radou je zde rozhodně fakt, že se v tomto případě investuje do půjček. Tedy do úvěrů, které si… »

Zajímavé hypotéky na bydlení 2/2

Fio hypotéka Lákadlem této hypotéky je rozhodně široká škála možností využití, a to v souvislosti s možnostmi, které nabízí každá nemovitost. Fio hypotéka zaujme tím, že nabídne finanční sumu v rozmezí o 300 tisíc, až po sumu 10 milionů korun… »

Zajímavé hypotéky na bydlení 1/2

ČSOB hypotéka 70 % Jak už napovídá sám její název, jedná se o hypotéku, pomocí které lze získat finance až do 70 procent hodnoty nemovitosti. S tím souvisí i to, že zde není žádná pevně stanovená maximální částka úvěru. Pokud jde o částku… »

Zajímavé spotřebitelské úvěry 2/2

Osobní půjčka Cetelem I nebankovní společnosti mohou nabídnout zajímavé spotřebitelské úvěry. Ten od společnosti Cetelem zaujme úrokovou sazbou, která začíná na hodnotě 6,9 procenta. Lákadlem je také to, že s půjčkou není spojený ani poplatek za předčasné… »

Zajímavé spotřebitelské úvěry 1/2

PRESTO půjčka od UniCredit Bank Velkým lákadlem této banky a tedy i samotné půjčky je rozhodně její úroková sazba. Ta začíná na hodnotě 4,9 procenta. Stejně tak nesmíme zapomínat ani na poměrně rozmanitou škálu finančních prostředků. Tou nejmenší… »

Zajímavé kreditní karty 2/2

ČS Kreditní karta Kdo tuto kartu nabízí? Je to jedna z nejznámějších bank u nás, a to konkrétně Česká spořitelna. Pokud se podíváme na hlavní lákadla karty, rozhodně dominuje její úvěrový limit. Ten může být ve výši až 350 tisíc korun českých.… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit