Reklamní pozice premium odkaz

Radíme, jak najít investora 1/2

Radíme, jak najít investora 1/2

Ilustrační foto

Na začátku cesty, jak najít investora, musí být business plán

Pokud se rozhodnete pro hledání investora, nestačí mít svůj plán a projekt jenom v hlavě. Je třeba ho mít také na papíře. Danému dokumentu se říká byznys plán a měl by obsahovat několik základních informací, jako:
·         Shrnutí projektu
·         Jeho silné a slabé stránky
·         Finanční odhad zisků

Oslovte osoby ve vašem okolí

Jedná se o takzvané FFF investice, které mohou zahrnovat rodinu, přátele, ale třeba i blázny, kteří se vám rozhodnou půjčit. Jde o jednu z ideálních možností, pokud své okolí dokážete přesvědčit o úspěchu vašeho nápadu. V rámci omezených zdrojů mnohých lidí se tato forma hodí spíše na investování menších částek. Pozor také na to, že může narušit osobní vztahy.

Vyzkoušejte podnikatelský inkubátor

Ty mohou být součástí univerzit, podnikatelských klubů a jiných spolků, které mají za cíl podpořit začínající podnikatele. Pokud se ptáte, jak najít investora tímto způsobem, jednoduše se do daného inkubátoru přihlaste. Jeho výhodou je nejenom to, že vám může poskytnout požadované finanční prostředky. Může být spojený i s tím, že jako benefit získáte zázemí, stejně jako získáte třeba i odborné poradenství.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Penízkov.cz

Štítky: podnikání, peníze, investice

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Penízkov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Penízkov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Penízkov.cz.

Z dalších webů vybíráme