Reklamní pozice premium odkaz

Podnikání

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Podnikání z ciziny je stále žádanější

Mnoho tuzemských podnikatelů má čím dál větší pocit, že se pravidla podnikání stále více utahují. Zda je tento dojem oprávněný, necháme zcela na vás. Každopádně jedním z evidentních výsledků tohoto postoje je zvyšující se počet založených offshore… »

Základní informace o podnikání při studiu 2/2

Pro rodiče se nic nemění Pokud dítě studuje, mohou si jeho rodiče uplatnit celkem zajímavé daňové zvýhodnění. Když se podíváme na situaci spojenou s tím, že dané dítě začne podnikat, nutno uvést, že zde se nic nemění. I zde je možné si stále dané… »

Základní informace o podnikání při studiu 1/2

Na jakékoliv škole Podnikání při studiu není problém realizovat na jakékoliv škole. Pokud je hlavní podmínka získání živnostenského oprávnění, tak se jedná o nutnost plnoletosti – pokud nejde o výjimku rozhodnutí soudu. Z tohoto důvodu dnes… »

Základní informace o podnikání od 16 let 2/2

Vše je posuzováno individuálně Nutno říci, že soudy nerozhodují podle předem daných kritérií a předem daných tabulek. Vše je posuzováno hlavně individuálně, podle toho, jak se mladý žadatel o živnost jeví. Do karet mu nahrávají třeba: ·        … »

Základní informace o podnikání od 16 let 1/2

Skutečně je to možné Mnoho lidí dnes tvrdí, že reálně lze začít podnikat až od osmnácti let. Právě to je totiž tím věkem, který je podmínkou pro získání podnikatelského oprávnění – tedy živnosti. Jsou však i výjimky a tak je nutné potvrdit,… »

Hlavní výhody založení s.r.o. a podnikání jeho prostřednictvím

Každý, kdo podniká nebo se na podnikání chystá, tak přemýšlí, jak omezit rizika z této činnosti vyplývající. Mezi hlavní úvahy zákonitě patří rozhodování, zda je lepší podnikat jako živnostník nebo prostřednictvím s.r.o.. V čem je tedy společnost… »

Základní informace o podnikání z domova 2/2

Doma není vždy klid Poměrně velkým negativem může být i to, že doma nemusí být na práci vždy tolik požadovaný klid. Rušit mohou rodiče, partner nebo partnerka, stejně jako to mohou být například i děti, Je tedy pochopitelné, že v tomto směru může u některých,… »

  • 1
  • 2
další > poslední »
zobrazit

Z dalších webů vybíráme