Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé varianty spoření 1/2

Zajímavé varianty spoření 1/2

Ilustrační foto

Stavební spoření

Jedna z nejvíce doporučovaných cest, pokud je cílem spořit peníze spíše dlouhodobě. Pokud se podíváme na hlavní pozitiva, která dnes stavební spoření má, je to určitě garance jasného zhodnocení. To není spojeno jenom s úrokem, ale je spojeno také se zajímavým státním příspěvkem, který může činit až 2 000 korun ročně. Samozřejmostí je také zákonné pojištění jednotlivých vkladů, nebo i to, že peníze je možné využít na cokoliv. Není nutné uvádět konkrétní účel.

Spořicí účet

Klasika, kterou dnes najdeme u většiny bank na našem trhu. Je alternativou k běžnému účtu, přičemž se liší především tím, že může nabídnout vyšší úrokovou sazbu. Nejenom, že se může lišit s ohledem na to, u jaké banky je spořicí účet otevřen. Lišit se může také tím, jak velkou sumu plánujeme zhodnocovat.

Mezi klíčová pozitiva spořících účtů rozhodně patří i to, že jsou mnohdy i plnohodnotnou náhradou účtů běžných. A to hlavně v oblastech, jako je:
· Možnost získání platebních karet
· Jednoduchá správa pomocí online bankovnictví
· Jistota toho, že peníze mohou být kdykoliv k dispozici

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Penízkov.cz

Štítky: peníze, spoření

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Penízkov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Penízkov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Penízkov.cz.

Z dalších webů vybíráme