Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé bankovní účty pro studenty 2/2

Zajímavé bankovní účty pro studenty 2/2

Ilustrační foto

Genius Student

Tento studentský bankovní účet nabízí Moneta. Jeho lákadlem jsou bezplatné služby, které jsou spojeny hlavně s jeho vedením příchozími platbami, stejně jako s výpisy. Nechybí ani možnost neomezeného bezplatného výběru v Moneta bankomatech. K dispozici je též bezplatné zadávání trvalých a jiných pravidelných příkazů, stejně jako máte možnost získat i pravidelný emailový i SMS servis spojený s pohyby na účtu. Co je určitě negativem, to jsou poměrně drahé příkazy realizované skrz pobočku, nebo také to, že je zpoplatněný i příkaz k úhradě, který podáte například v rámci internetového, nebo také mobilního bankovnictví.

Cool konto PRO MLADÉ

Tento bankovní účet pro studenty nabízí UniCredit bank a jeho hlavním lákadlem je to, že většina služeb je zcela zdarma. Nejsou účtovány poplatky za měsíční vedení, za elektronické výpisy, stejně jako jsou zdarma i vklady na pobočce, nebo možnost využití bezplatného výběru v domácím, nebo cizím automatu. Samozřejmostí je ovládání účtu přes počítač nebo mobil, stejně jako bezplatné tuzemské platby. Pokud jde o platby odchozí, tedy posílané peníze, je Cool konto PRO MLADÉ zpoplatněno v rámci každé takto provedené platby.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Penízkov.cz

Štítky: banky, peníze

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Penízkov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Penízkov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Penízkov.cz.

Z dalších webů vybíráme