Reklamní pozice premium odkaz

Zajímavé bankovní účty pro studenty 1/2

Zajímavé bankovní účty pro studenty 1/2

Ilustrační foto

Osobní účet ČS II -FRESH účet

Unikátní bankovní účet od největší banky u nás, který je spojený s tím, že je k dispozici ve dvou hlavních provedeních. První provedení je spojeno s možností získat základní služby zcela zdarma. Druhou možností je varianta doplňková, která je však zpoplatněna částkou 29 korun měsíčně. Jedná se o paušální částku, která následně umožní studentský účet využívat naplno a zcela zdarma. V rámci daného měsíčního poplatku tak jednotliví studenti budou moci získat:

·         Bezplatné vedení účtu
·         Dva bezplatné výběry z bankomatu ČS
·         Bezplatnou kartu spolu s bezkontaktní nálepkou

ČSOB Studentské konto

Klasikou tohoto bankovního účtu je rozhodně to, že nejsou nijak zpoplatněny příchozí, nebo odchozí platby, a to realizované jakýmikoliv způsoby, kromě pobočky. Samozřejmostí je internetové i mobilní bankovnictví, nebo také moderní bezkontaktní karta. Účet je vedený v korunách a je spojený s elektronickými výpisy. Velkým lákadlem, které ČSOB Studentské konto také nabízí, je možnost získat kreditní kartu s limitem ve výši až celých 20 000 korun českých. Co je negativem, to jsou poměrně drahé výběry na přepážce, nebo také výběry z cizího bankomatu.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Penízkov.cz

Štítky: banky, peníze

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Penízkov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Penízkov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Penízkov.cz.

Z dalších webů vybíráme