Reklamní pozice premium odkaz

Banky a vklady

zobrazit

Zajímavé bankovní účty pro studenty 2/2

Genius Student Tento studentský bankovní účet nabízí Moneta. Jeho lákadlem jsou bezplatné služby, které jsou spojeny hlavně s jeho vedením příchozími platbami, stejně jako s výpisy. Nechybí ani možnost neomezeného bezplatného výběru v Moneta bankomatech.… »

Zajímavé bankovní účty pro studenty 1/2

Osobní účet ČS II -FRESH účet Unikátní bankovní účet od největší banky u nás, který je spojený s tím, že je k dispozici ve dvou hlavních provedeních. První provedení je spojeno s možností získat základní služby zcela zdarma. Druhou možností… »

Zajímavé varianty spoření 2/2

Termínovaný vklad Alternativa je spořicímu účtu, kterou je možné také sjednat v jednotlivých bankách na našem trhu. Pokud se podíváme na hlavní klady, je třeba říci, že termínovaný vklad může nabídnout ještě lepší a samozřejmě také garantované… »

Zajímavé varianty spoření 1/2

Stavební spoření Jedna z nejvíce doporučovaných cest, pokud je cílem spořit peníze spíše dlouhodobě. Pokud se podíváme na hlavní pozitiva, která dnes stavební spoření má, je to určitě garance jasného zhodnocení. To není spojeno jenom s úrokem,… »

Co si pohlídat u termínovaného vkladu

Termínované vklady sice aktuálně nenabízejí nijak zajímavé úročení, přesto pro mnoho střadatelů zůstávají hlavní volbou při uložení uspořených peněz. Na co si dávat při výběru termínovaného vkladu pozor? Záporný úrok Se záporným úrokem se v tuzemsku… »

Vybíráte bankovní účet a potřebujete platební kartu? Na co si dát pozor

Bankovních účtů existuje celá řada a odlišují se v mnoho věcech. Jednou z nich je platební karta, která může mít zásadní vliv na výběr banky. Na co si dát u platebních karet pozor? Roční poplatek Pohlídejte si, zda a v jaké… »

zobrazit

Z dalších webů vybíráme