Reklamní pozice premium odkaz

Ostatní

zobrazit

Bez těchto programů se při práci s počítačem neobejdete

Moderní doba vyžaduje, aby každý podnikatel nebo zaměstnanec uměl pracovat s různými programy na počítači. Samozřejmě platí, že čím větší znalosti zaměstnanec má, tím najde lepší uplatnění na trhu práce. Podnikatel zase ušetří peníze za práce, které… »

Radíme, jak na získání povolení u stavby plotu 2/2

Kdy není souhlas třeba? Ne vždy je souhlas nezbytný. Jsou i situace, kdy se bez něho obejdete. V takovém případě zákon jasně stanoví, že to není třeba, pokud jsou stavby od hranice pozemku umístěny ve vzdálenosti 2 metrů a vyšší. Ideální sice… »

Radíme, jak na získání povolení u stavby plotu 1/2

Bez čeho se v případě získání povolení u stavby plotu neobejdete, to je územní souhlas stavebního úřadu. Zde je třeba mít na paměti, že ten je nezbytností nejenom u klasické stavby zcela nového plotu. Je nezbytností i v případě, kdy budete… »

Trápí vás bolesti páteře ze sezení za počítačem? Poradíme, jak se jich zbavit 2/2

Pravidelné cvičení Bolestem krční páteře se dá předejít pravidelným cvičením. Účinky speciálních cviků na krční páteř však budou slavit uspokojivé výsledky, pokud si na ně najdete čas každý den. Nejlépe několikrát denně – ráno, večer, během pracovní… »

Trápí vás bolesti páteře ze sezení za počítačem? Poradíme, jak se jich zbavit 1/2

Nepřetěžujte krční páteř Původní záměr přírody vypadal u krční páteře zcela jinak – člověk by měl chodit vzpřímeně. Ovšem v době moderních technologií se hlava předklání netypicky, čímž se neustále přetěžuje. Pokud budete stále pracovat například… »

zobrazit

Z dalších webů vybíráme