Reklamní pozice premium odkaz

Novinky

zobrazit

Refinancovat nebo nerefinancovat?

Refinancování hypotéky je jednou z neúčinnějších možností, jak si zajistit lepší podmínky pro její splácení. Co všechno byste při něm měli vzít v úvahu a na co byste se měli připravit? Máme pro vás pár tipů, které by se vám mohly hodit. Každá hypotéka… »

Vyplatí se vám nebankovní půjčka? A víte, jakou mají charakteristiku?

Existuje řada kladů a záporů menších nebankovních společností a velkých bank. Podívejte se na některé výhody a nevýhody bankovních i nebankovních společností. Proč někteří dávají přednost těm nebankovním? Vysvětlení je jednoduché,… »

Chcete zprostředkovávat úvěry? Toto byste měli znát!

Stát se samostatným zprostředkovatelem úvěrů může být poměrně zajímavým druhem obživy, zejména pokud dotyčného baví a dobře se orientuje na poli půjček. Ovšem tento druh podnikání má svoje specifika a hlavně podmínky, které je potřeba dodržovat. O… »

Nevyhazujte peníze oknem

Ať již vyděláváte hodně nebo málo, nikdy byste neměli vyhazovat peníze oknem. Samozřejmě, že vás nevyzýváme k tomu, aby se z vás stali lakomci. Ovšem správné hospodaření s financemi je základní klíč k dlouhodobé ekonomické spokojenosti.… »

Podnikání z ciziny je stále žádanější

Mnoho tuzemských podnikatelů má čím dál větší pocit, že se pravidla podnikání stále více utahují. Zda je tento dojem oprávněný, necháme zcela na vás. Každopádně jedním z evidentních výsledků tohoto postoje je zvyšující se počet založených offshore… »

Základní informace o podnikání při studiu 2/2

Pro rodiče se nic nemění Pokud dítě studuje, mohou si jeho rodiče uplatnit celkem zajímavé daňové zvýhodnění. Když se podíváme na situaci spojenou s tím, že dané dítě začne podnikat, nutno uvést, že zde se nic nemění. I zde je možné si stále dané… »

Základní informace o podnikání při studiu 1/2

Na jakékoliv škole Podnikání při studiu není problém realizovat na jakékoliv škole. Pokud je hlavní podmínka získání živnostenského oprávnění, tak se jedná o nutnost plnoletosti – pokud nejde o výjimku rozhodnutí soudu. Z tohoto důvodu dnes… »

Základní informace o podnikání od 16 let 2/2

Vše je posuzováno individuálně Nutno říci, že soudy nerozhodují podle předem daných kritérií a předem daných tabulek. Vše je posuzováno hlavně individuálně, podle toho, jak se mladý žadatel o živnost jeví. Do karet mu nahrávají třeba: ·        … »

Základní informace o podnikání od 16 let 1/2

Skutečně je to možné Mnoho lidí dnes tvrdí, že reálně lze začít podnikat až od osmnácti let. Právě to je totiž tím věkem, který je podmínkou pro získání podnikatelského oprávnění – tedy živnosti. Jsou však i výjimky a tak je nutné potvrdit,… »

Důležité rady o investování a rizika 2/2

Riziko poklesu poptávky Většina investic dnes funguje tak, že je třeba nejprve něco koupit, určitou dubu danou věc držet a poté ji prodat. A zde může přijít kámen úrazu a jedno z dalších poměrně výrazných rizik. To je spojeno s tím, že… »

Důležité rady o investování a rizika 1/2

Riziko inflace Inflace je pojem, kterým se označuje ztráta hodnoty peněz. Tedy situace, kdy si lze za stejný obnos koupit v budoucnu více, nebo méně. Riziko inflace je spojeno s tím, že pokud jsou peníze investovány do variant s nízkým zhodnocením, může… »

Důležité rady o investování na Zonky 2/2

Online, nebo přes aplikaci Lákadlem investování na Zonky je to, že není třeba žádných osobních investic, nebo prostředníků. Kdo chce investovat, tomu stačí jenom připojení k internetu. Může využít jak klasický web, tak samozřejmě i různé investorské… »

Hlavní výhody založení s.r.o. a podnikání jeho prostřednictvím

Každý, kdo podniká nebo se na podnikání chystá, tak přemýšlí, jak omezit rizika z této činnosti vyplývající. Mezi hlavní úvahy zákonitě patří rozhodování, zda je lepší podnikat jako živnostník nebo prostřednictvím s.r.o.. V čem je tedy společnost… »

Důležité rady o investování na Zonky 1/2

Investuje se do půjček Současná nabídka možných investic na trhu je skutečně velmi bohatá a velmi obsáhlé. I proto sem patří také Zonky. Důležitou radou je zde rozhodně fakt, že se v tomto případě investuje do půjček. Tedy do úvěrů, které si… »

Základní informace o podnikání z domova 2/2

Doma není vždy klid Poměrně velkým negativem může být i to, že doma nemusí být na práci vždy tolik požadovaný klid. Rušit mohou rodiče, partner nebo partnerka, stejně jako to mohou být například i děti, Je tedy pochopitelné, že v tomto směru může u některých,… »

Základní informace o podnikání z domova 1/2

Nemusí se nutně jednat o sídlo Pokud jde o podnikání z domova, je třeba říci, že se nutně nemusí jednat přímo o sídlo firmy, stejně jako se při podnikání z domova nemusí jednat třeba o adresu, která je uvedena na živnostenském oprávnění. Domovem v daném… »

Bez těchto programů se při práci s počítačem neobejdete

Moderní doba vyžaduje, aby každý podnikatel nebo zaměstnanec uměl pracovat s různými programy na počítači. Samozřejmě platí, že čím větší znalosti zaměstnanec má, tím najde lepší uplatnění na trhu práce. Podnikatel zase ušetří peníze za práce, které… »

Důležité rady o investování - jak začít 2/2

Je třeba si uvědomit si riziko I když existují i investice bez rizika, jako například různé zajištěné fondy, je třeba říci, že jichž jenom minimum. Proto je nutné s rizikem počítat a uvědomit si, že vložení peněz může být spojeno i se… »

Důležité rady o investování - jak začít 1/2

Správné je zvolit si ideální směr Vždy byste měli jako investoři mít jasno v tom, do čeho konkrétně budete chtít investovat. Dnes existuje na trhu na desítky investičních možností. Je dobré si vybrat jenom několik konkrétních cest, kterých se držet.… »

Důležité rady o investování a forexu 2/2

Jednoduše a online Obchodování může probíhat velmi jednoduše, prostřednictvím internetu. Je k tomu potřeba broker, tedy společnost, která zprostředkuje přístup na finanční trhy. Následně dodá investorům program a aplikaci, prostřednictvím které… »

zobrazit

Z dalších webů vybíráme