Reklamní pozice premium odkaz

Radíme, jak na předprodejní přípravu nemovitosti 2/2

Radíme, jak na předprodejní přípravu nemovitosti 2/2

Ilustrační foto

Dodejte interiéru více světla

Toho dosáhnete hned dvěma způsoby. Prvním je to, že důkladně umyjete okna, stejně jako tím, že rozhrnete případné záclony, nebo vytáhnete žaluzie. Pokud se vám zdá okno nepřirozené, doporučujeme koupit výkonnější a kvalitnější LED žárovky, které interiéru dodají přirozené a dokonale bílé světlo. Interiér tak bude vypadat mnohem světlejší, než tomu bylo dříve.

Opravte veškeré nefunkční věci

I to je základ, jelikož jedině tak dáte najevo, že byt je stoprocentně funkční. Nezapomeňte jak na hlavní věci, tak i na drobnosti. A to třeba v podobě vrzajících dveří, nebo kapajícího kohoutku. Pokud jde o prodej rodinného domu, zaměřte se i na případné opravy a zvelebení v jeho okolí.

Sjednoťte interiér

Je jasné, že po dobu vašeho bydlení jste kupovali různé věci, které v konečném důsledku nemusí ladit. Jelikož je celkové sladění důležité, nezapomeňte na to, že rada, jak na předprodejní přípravu nemovitosti, se týká i toho, že by mělo vše dokonale ladit. Jak svým stylem a designem, tak třeba i materiálem, ale i barvou. Proto nepotřebné věci schovejte, a případné levné drobnosti naopak kupte a umístěte na prázdná místa.

Schovejte soukromé věci

Vše, co je osobní, je třeba uschovat. Jsou to třebas věci osobní hygieny, pracovní dokumenty, stejně jako třeba šperky. Zde pamatujte na to, že nikdy nevíte, koho si do svého interiéru vlastně můžete pustit.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Penízkov.cz

Štítky: nemovitosti, rady a tipy, reality

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Penízkov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Penízkov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Penízkov.cz.

Z dalších webů vybíráme