Reklamní pozice premium odkaz

Radíme, jak na předprodejní přípravu nemovitosti 1/2

Radíme, jak na předprodejní přípravu nemovitosti 1/2

Ilustrační foto

Eliminujte jakýkoliv nepořádek

Prvním krokem je snaha uklidit jakýkoliv nepořádek. Pamatujte na to, že vaše nemovitost musí kupujícího primárně zaujmout a nesmí ho odpudit. Vždy se snažte odstranit vše, co může nemovitost hyzdit, stejně jako toho, co může navozovat příliš osobní dojem. Je to především:
·         Vaše nepoužívané oblečení
·         Nevzhledné dekorace
·         Osobní fotografie

Ideální je všechny věci přesunout kompletně mimo prodávanou nemovitost. Třeba do sklepa, nebo krátkodobě zcela k někomu jinému, komu nebudou překážet.

Při radách, jak na předprodejní přípravu nemovitosti, nezapomínáme na čistotu

I ta je naprostým základem přípravy. V tomto ohledu nezapomínejte na důkladný úklid. Není to jenom utření prachu a vyluxování, nebo vytření podlahy. Zapomínat nesmíte ani na dokonalé umytí koupelny a toalety, vytření všech skříněk v kuchyni, stejně jako umytí ledničky a dalších spotřebičů. Dále je dobré v interiéru navodit příjemnou vůni. A to ideálně pomocí velmi kvalitních osvěžovačů vzduchu. Nikoliv pomocí výrazně levných, které jsou spíše na obtíž. Tato rada, jak na předprodejní přípravu nemovitosti, rozhodně nezklame.

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Penízkov.cz

Štítky: reality, pozemky, nemovitosti

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Penízkov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Penízkov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Penízkov.cz.

Z dalších webů vybíráme