Reklamní pozice premium odkaz

Chcete si koupit byt ve větším městě? Jaké plusy a mínusy má centrum města

Chcete si koupit byt ve větším městě? Jaké plusy a mínusy má centrum města

Ilustrační foto

Výběr lokality vhodné k bydlení a ke koupi bytu je klíčový. Byty nejsou dnes levná záležitostí a proto se vyplatí vše důkladně zvážit. Jaké plusy a mínusy má centrum velkého města?

Plusy bytu v centru

Plusy nebo-li výhody jsou hlavně tři:

  • Tou první je, že obyvatelé mají k dispozici veškeré kulturní dožitív  docházkové zvádlenosti. Proto pokud chcete často vyrážet za zábavou, je byt v centru dobrou volbou.

  • Další výhodou je hodnota bytu. U těchto bytů je o něco větší pravděpodobnost, že jejich cena bude postupně růst.

  • Nakonec musíme zmínit i lepší šanci na pronájem. Pokud byste se nakonec rozhodli, že v centru bydlet nebudete, je větší šance na to, že byt v centru pronajmete.

Mínusy bydlení v centru

  • První nevýhodou je pořizovací cena bytu, která je diametrálně odlišná, od bytů na periferii města.

  • Dále je nutné počítat s menším klidem, protože centrum měst jsou poměrně rušná až do nočních hodin. Zrovna tak se vám nemusí líbit, že i přes den se prodíráte davy návštěvníků.

  • Někomu může chybět dostatek zeleně, ovšem zde záleží na konkrétní lokalitě.

  • Komplikací je i problém s parkováním, přestože ten se v posledních letech netýká pouze center. Ovšem v centru je nejvíce markantní.

 

Autor: Redakce

Autor fotografie/zdroj fotografie: Penízkov.cz

Štítky: reality, bydlení

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách Penízkov.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste si měli ověřit nebo je vhodné je konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel Penízkov.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách -Penízkov.cz.

Z dalších webů vybíráme